Strona Główna

Integracja dla firm online

Nie samą pracą człowiek żyje – imprezy firmowe to doskonała okazja, aby wasi pracownicy poznali się i nawiązali relacje, dzięki którym będą lepiej współpracować. Black Cat Escape Room Pandemia COVID 19 spowodowała, że rośnie liczba pracowników, którzy wykonują pracę zdalną w domu lub innym miejscu poza biurem.

Są też firmy, które posiadają współpracowników rozsianych po całym świecie. Przygotowaliśmy na te okoliczności wspaniałą zabawę, która zintegruje pracowników, którzy nie mogą się spotkać w jednym miejscu. Wszystkie zalety, które niosą za sobą klasyczne escape roomy, teraz dostępne w wersji online. Doskonałe miejsce na organizację imprezy firmowej.

Zabawa Online

Niesamowite przeżycia

Zabawa w escape roomie online jest bardzo emocjonująca. Gra prowadzona jest przez aktora, który w fascynujący sposób prowadzi nas przez świat gry. Escape Roomy online nie tracą swego uroku w wersji online.

Zabawa Online

Niesamowite przeżycia

Zabawa w escape roomie online jest bardzo emocjonująca. Gra prowadzona jest przez aktora, który w fascynujący sposób prowadzi nas przez świat gry. Escape Roomy online nie tracą swego uroku w wersji online.

Bezpieczna zabawa: bądźcie razem online!

Każdy z pracowników gra na własnym sprzęcie komputerowym we własnym domu. Integrujecie się razem, ale każdy z was w dystansie społecznym.

Pracownicy całego Świata - łączcie się!

Czasami trudno spotkać się razem. Dzięki Escape Room Online pracownicy mogą razem przeżyć wspólną przygodę, nawet jeśli dzielą ich tysiące kilometrów.

Do 30 graczy w jednym czasie

Posiadamy 5 pokoi zagadek. W każdym z nich może grać do 6 osób. Jeżeli pracowników jest więcej niż 30, grę możemy przeprowadzić w kilku turach.

Black Cat Escape Room w Warszawie

Obejrzyj galerię zdjęć!

Zobacz więcej
10

Integracja firmowa w Escape Roomie Online!

Mamy do dyspozycji 5 pokoi o różnorodniej tematyce. Gwarantowana doskonała zabawa dla Twoich pracowników. Kliknij i zobacz nasze pokoje.

Jesteśmy dostępni 24h

Gra prowadzona jest po angielsku z Polski. Mimo zmiennych czas strefowych jesteśmy dostępni 24h na dobę. Potrzebujemy jedynie informacji o której godzinie mamy grać, wskazując dane miasto.

Wymagania sprzętowe

- Zainstalowany program zoom - Słuchawki z mikrofonem - Kamera – fakultatywnie dobrze jest widzieć Współpracowników - Internet - minimum 5 mb/s. - Kartka i długopis

Pokoje i czas gry

Dom Mordercy: 60 minut Sex Room: 60 minut Przeklęty Obraz: 60 minut Złoto Nazistów: 60 minut Powstanie Warszawskie: 80 minut

Cennik

Dla 1-6 osób: €80 Dla 7-12 osób: €160 Dla 13 – 18 osób: €230 (5% rabatu) Dla 19 – 24 osób: €290 (10% rabatu) Dla 25 – 30 osób: €340 (15% rabatu)

Kontakt

Jakub RydelEvent manager
Pon - Pt 9:00 - 17:00tel.: 538 334 560jakub.rydel@blackcat.pl
Po 17:00 i w weekendytel.: 505 909 636