Kup voucher

Podaruj niesamowitą zabawę w pokojach zagadek.

Oferujemy Państwu karty podarunkowe do 5 fascynujących i różnorodnych escape roomów. Możecie kupić voucher dla 2 osób za 150 zł lub dla 3-5 osób za 220 zł. Voucher escape room jest do wykorzystania w ciągu 6 miesięcy na każdy dostępny pokój. Jeżeli kupicie wejściówki dla np. 2 osób, a skorzysta z niego większa liczba osób – dopłaty dokonacie na miejscu.

Nasz voucher sprawia dużo radości, ponieważ gwarantuje dobrą zabawę i mile spędzony czas w 5 różnorodnych pokojach (do wyboru). Z voucherem prezentowym do Black Cat Escape Room przenosimy was do innego wymiaru! Z nami obudzicie w sobie pokłady swojej pomysłowości i uruchomicie wyobraźnię oraz spryt. Współpracujcie w grupie – to klucz do sukcesu (i uwolnienia się z pokoju!). Przygotowaliśmy dla was historie jak z kryminału czy horroru, które trzymają w napięciu i zaskakują.

Voucher do Black Cat

dla 2 osób

150 PLN
Voucher do Black Cat

dla 3-5 osób

220 PLN

Voucher escape room – spraw bliskiej osobie trafiony prezent

Rozrywka w escape roomie Black Cat w Warszawie to najlepszy pomysł na prezent dla bliskiej osoby – dla ukochanej, przyjaciela, rodziców, dla każdej, której chcesz podarować świetną rozrywkę i emocje w pokojach pełnych zagadek. Każda okazja będzie dobra – czy to urodziny, czy jubileusz.

Voucher świetnie sprawdzi się jako podarunek dla pracowników albo dla większej grupy przyjaciół. Jest tyle okazji i tyle powodów, żeby sprawić komuś prezent, który go ucieszy! Zachęcamy również do robienia niespodzianek swoim bliskim bez okazji. Kup ukochanej osobie voucher do domu zagadek – pokaż, że troszczysz się o nią każdego dnia!

Przeżyj prawdziwą przygodę – z voucherem do escape roomów to możliwe

Przeżyj przygodę dzięki voucherowi do escape roomu w jednym z naszych exit roomów: Pokój Mordercy, Złoto Nazistów, Pracownia Malarza, Dach, Sex Room. Wybór pokoju możesz pozostawić temu, komu voucher prezentujesz, jakkolwiek zachęcamy do wcześniejszego wypróbowania naszych pokoi. Wówczas będziesz mógł polecić coś, co podobało się najbardziej tobie, albo coś, co uważasz, że spodoba się twojemu bliskiemu.

Zapraszamy! Kupując prezent w postaci vouchera do escape roomu dla bliskiej osoby, dasz jej dużo więcej niż tylko materialną rzecz – zapewnisz jej mnóstwo pozytywnych emocji, silnych wrażeń, dużo śmiechu i zaskakujących momentów. Nasze pokoje są różnorodne, a więc nie musisz się obawiać – prezent ucieszy każdego, bo daje możliwość wyboru rodzaju pokoju – czy ma to być historia bardziej brutalna, z zagadkami historycznymi, a może lekko erotyczna? Prezent w postaci wejściówki do escape roomu jest naprawdę trafiony – potwierdzają to nasi klienci, którzy zdecydowali się skorzystać z naszej propozycji.