Strona Główna

5 pokoi zagadek

Fascynujące historie, wspaniała scenografia, wybierz przygodę dla siebie!

Dom Mordercy

Premiera 15.01.2022

Nowy Jork. 25 letnia Shannan Gilbert, twoja przyjaciółka, wychodzi z imprezy i znika. Policja jest bezradna. Co gorsza w mieście od kilku lat grasuje seryjny morderca: “Zabójca z Long Island” porywający i bestialsko mordujący młode kobiety. Istnieją uzasadnione obawy, że Shannan mogła paść jego ofiarą. Po kilku tygodniach od zaginięcia otrzymujesz na telefon bardzo osobliwy filmik, na którym widać porwaną. Dołączona jest do niego wiadomość o treści: “Jeśli chcesz kiedykolwiek ją zobaczyć żywą przybądź do dzielnicy Queens w Nowym Jorku. Wydzwoń policję, a nie zobaczysz jej nigdy. Wiem też gdzie mieszkasz i obserwuje cię. Postąpisz nierozważnie, a może ci się coś stać. Zabierz kogoś, żeby nie było ci smutno”. To nierozważne, ale jedziecie tam

Pokój w trzech wersjach gry, wszystkie wersje w tej samej cenie

  1. Atmosfera w pokoju BRUTAL: gra z aktorem. Może być za "mocna” dla osób o wrażliwym usposobieniu i ceniących sobie “pełen komfort” podczas gry. Napotkamy także na dwa zadania, które mogą być ocenione jako nieetyczne. Wysoki realizm rozgrywki. W tej wersji można w pełni odczuć klimat przebywania w Domu Mordercy.
  2. Atmosfera w pokoju NORMAL: gra z aktorem. W stosunku do wersji Brutal usunięto z niej dwie zagadki. Wymagają one od graczy odpowiedniego zachowania. Zadanie te mogą być uznane przez niektóre osoby jako niekomfortowe.
  3. Atmosfera w pokoju DLA MIĘCZAKÓW: gra bez aktora. Najbardziej “grzeczna” i komfortowa opcja gry. Nadal to jednak pokój o niepokojącym, brutalnym klimacie. Usunięto podobnie jak wersji normal dwa najbardziej kontrowersyjne zadania. W pokoju nie ma także aktora. Osoby o słabych nerwach nie muszą się obawiać, że “ktoś na nich wyskoczy”.

* Dom Mordercy Remastered. W roku 2021 dokonaliśmy “generalnego” odświeżenia. Dzięki temu pokój odpowiada najnowszym trendom technologicznym. Jego atmosfera jest jeszcze bardziej gęsta. W rozgrywkę wpleciono postać aktora, który dodaje emocji. Dodano nowe zagadki i fenomenalne efekty. Dla osób, które grały w tym pokoju należy dodać, że rozkład pomieszczeń i trzon fabularno-zagadkowy nie uległ znaczącym zmianom. Doszło 30% nowych zagadek. Jednak efektowność pokoju wzrosła znacząco.

2-7
średni
70min
PL
13+
Pokój zagadek "Dom Mordercy" w Black Cat Escape Room Warszawa

Obejrzyj galerię zdjęć!


Zobacz więcej
8

Cennik

pokój: Dom Mordercy

Wielkość grupy
Poniedziałek - Piątek10:00 - 15:00
2 osoby
160 zł /grupa
3 osoby
210 zł /grupa
4 osoby
220 zł /grupa
5 osób
250 zł /grupa
6 osób
270 zł /grupa
7 osób
300 zł /grupa
Poniedziałek - Czwartek15:00 - 23:00
2 osoby
190 zł /grupa
3 osoby
240 zł /grupa
4 osoby
250 zł /grupa
5 osób
300 zł /grupa
6 osób
330 zł /grupa
7 osób
360 zł /grupa
Piątek po 15:00 i Weekendy
2 osoby
280 zł /grupa
3 osoby
300 zł /grupa
4 osoby
320 zł /grupa
5 osób
340 zł /grupa
6 osób
360 zł /grupa
7 osób
390 zł /grupa